Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 225/45 R18 95V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115225/45 R18 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563347653
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  161 €

Цена по парче

161 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,54 €

Назад кон врвот