Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 225/45 R17 91V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115225/45 R17 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563301235
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  95,2 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот