Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 225/40 R18 88V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115225/40 R18 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563346014
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
A
70 dB

Највисока цена:  178,1 €

Цена по парче

178,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот