Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 215/70 R16 100H

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115215/70 R16 100H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563360263
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
67 dB

Највисока цена:  120,1 €

Цена по парче

120,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот