Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 215/45 R17 87H

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115215/45 R17 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563309378
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
E
70 dB

Највисока цена:  127,4 €

Цена по парче

127,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,18 €

Назад кон врвот