Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 215/40 R17 87W

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115215/40 R17 87W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563356709
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  128,8 €

Цена по парче

128,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот