Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 205/55 R16 91W

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115205/55 R16 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563376660
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  86,4 €

Цена по парче

86,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот