Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 205/55 R16 91V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115205/55 R16 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563367477
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  79,7 €

Цена по парче

79,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот