Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus Prime 2 K115 195/55 R16 87V

Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook Ventus Prime 2 K115
Hankook

Hankook Ventus Prime 2 K115195/55 R16 87V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563299099
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  141,2 €

Цена по парче

141,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,86 €

Назад кон врвот