Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 235/65 R16 115/113R

Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563467498
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  160,9 €

Цена по парче

160,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот