Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 225/75 R16 121/120R

Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563467481
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  178,6 €

Цена по парче

178,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот