Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 215/75 R16 113/111R

Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30215/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563596105
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  152,3 €

Цена по парче

152,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,99 €

Назад кон врвот