Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 215/70 R15 109/107S

Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563467351
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  120,9 €

Цена по парче

120,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот