Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/80 R14 106/104Q

Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30195/80 R14 106/104Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563467313
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  99,7 €

Цена по парче

99,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот