Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/70 R15 104/102R

Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563596204
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  102,9 €

Цена по парче

102,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот