Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 235/65 R16 115/113R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563356822
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  152,5 €

Цена по парче

152,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,78 €

Назад кон врвот