Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 225/75 R16 121/120R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18225/75 R16 121/120R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/120
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563331447
ЕУ Етикета:
B
B
70 dB

Највисока цена:  195 €

Цена по парче

195 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,19 €

Назад кон врвот