Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 225/70 R15 112/110S

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18225/70 R15 112/110S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563331430
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  136,4 €

Цена по парче

136,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,02 €

Назад кон врвот