Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 225/65 R16 112/110R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18225/65 R16 112/110R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563331423
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  137,1 €

Цена по парче

137,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,72 €

Назад кон врвот