Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 215/75 R16 116/114R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18215/75 R16 116/114R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/114
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563383019
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  139,7 €

Цена по парче

139,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,92 €

Назад кон врвот