Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 215/70 R16 110/108S

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18215/70 R16 110/108S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563537894
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  137,6 €

Цена по парче

137,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот