Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 215/70 R15 109/107S

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18215/70 R15 109/107S

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
S
EAN:
8808563382944
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  122,7 €

Цена по парче

122,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,21 €

Назад кон врвот