Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 215/60 R16 103/101T

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18215/60 R16 103/101T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
103/101
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563331355
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  132,4 €

Цена по парче

132,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот