Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 205/75 R16 113/111R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18205/75 R16 113/111R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/111
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563382975
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  128 €

Цена по парче

128 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот