Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 205/75 R16 110/108R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18205/75 R16 110/108R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/108
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563331324
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  99,20 €

Цена по парче

99,20 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,63 €

Назад кон врвот