Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 205/75 R14 109/107R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18205/75 R14 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563330846
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  105,9 €

Цена по парче

105,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот