Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 205/70 R15 106/104R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18205/70 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563331317
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  109 €

Цена по парче

109 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,22 €

Назад кон врвот