Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 205/65 R15 102/100T

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18205/65 R15 102/100T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563331287
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  115,4 €

Цена по парче

115,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,66 €

Назад кон врвот