Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 195/82 R15 106/104R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18195/82 R15 106/104R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
82
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563330808
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,18 €

Назад кон врвот