Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 195/65 R16 104/102R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18195/65 R16 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563382852
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  109,7 €

Цена по парче

109,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,87 €

Назад кон врвот