Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 185 R15 103/102R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18185 R15 103/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
103/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563331461
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  115,2 €

Цена по парче

115,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот