Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 185/82 R14 102/100R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18185/82 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
185
Висина:
82
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563330679
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  110,4 €

Цена по парче

110,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот