Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 175/65 R14 90/88T

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18175/65 R14 90/88T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
90/88
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563331140
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  94,7 €

Цена по парче

94,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот