Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 165/82 R14 97/95R

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18165/82 R14 97/95R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
82
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
97/95
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563449326
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  88,5 €

Цена по парче

88,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот