Споредете до 4 продукти:

Hankook TH31 8.25 R15 143/141G

Hankook

Hankook TH318.25 R15 143/141G

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
8.25
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
G
EAN:
8808563536828
ЕУ Етикета:
C
B
69 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот