Споредете до 4 продукти:

Hankook RADIAL RA28 215/65 R16 106/104T

Hankook RADIAL RA28
Hankook RADIAL RA28
Hankook

Hankook RADIAL RA28215/65 R16 106/104T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563297460
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  141,5 €

Цена по парче

141,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот