Споредете до 4 продукти:

Hankook RADIAL RA14 225/60 R16 105/103T

Hankook RADIAL RA14
Hankook RADIAL RA14
Hankook

Hankook RADIAL RA14225/60 R16 105/103T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
105/103
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563240633
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена:  164,2 €

Цена по парче

164,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот