Споредете до 4 продукти:

Hankook Radial RA08 195 R14 102/100R

Hankook Radial RA08
Hankook Radial RA08
Hankook

Hankook Radial RA08195 R14 102/100R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
102/100
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563135694
ЕУ Етикета:
D
C
68 dB

Највисока цена:  105,1 €

Цена по парче

105,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот