Споредете до 4 продукти:

Hankook Radial RA08 195/75 R14 106/104Q

Hankook Radial RA08
Hankook Radial RA08
Hankook

Hankook Radial RA08195/75 R14 106/104Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563283333
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  112,7 €

Цена по парче

112,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот