Споредете до 4 продукти:

Hankook Radial RA08 175/75 R14 99/98Q

Hankook Radial RA08
Hankook Radial RA08
Hankook

Hankook Radial RA08175/75 R14 99/98Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
99/98
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563231525
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  95,2 €

Цена по парче

95,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,39 €

Назад кон врвот