Споредете до 4 продукти:

Hankook Radial RA08 165 R13 94/92P

Hankook Radial RA08
Hankook Radial RA08
Hankook

Hankook Radial RA08165 R13 94/92P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
94/92
Индекс на брзина:
P
EAN:
8808563225883
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  83,2 €

Цена по парче

83,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,24 €

Назад кон врвот