Споредете до 4 продукти:

Hankook Radial RA08 165/75 R14 97/95R

Hankook Radial RA08
Hankook Radial RA08
Hankook

Hankook Radial RA08165/75 R14 97/95R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
97/95
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563231518
ЕУ Етикета:
D
C
69 dB

Највисока цена:  87,8 €

Цена по парче

87,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,94 €

Назад кон врвот