Споредете до 4 продукти:

Hankook Radial RA08 145 R13 88/86R

Hankook Radial RA08
Hankook Radial RA08
Hankook

Hankook Radial RA08145 R13 88/86R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
145
Конструкција:
R
Дијаметар:
13
Индекс на товар:
88/86
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563217376
ЕУ Етикета:
E
C
68 dB

Највисока цена:  98 €

Цена по парче

98 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот