Споредете до 4 продукти:

Hankook Optimo K715 155/70 R14 77T

Hankook Optimo K715
Hankook Optimo K715
Hankook

Hankook Optimo K715155/70 R14 77T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
155
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563283951
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
D
68 dB

Највисока цена:  64,5 €

Цена по парче

64,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,18 €

Назад кон врвот