Споредете до 4 продукти:

Hankook Optimo K415 235/50 R19 99H

Hankook Optimo K415
Hankook Optimo K415
Hankook

Hankook Optimo K415235/50 R19 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563296791
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  145,3 €

Цена по парче

145,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот