Споредете до 4 продукти:

Hankook Optimo K415 235/50 R18 97V

Hankook Optimo K415
Hankook Optimo K415
Hankook

Hankook Optimo K415235/50 R18 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563266510
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  178,7 €

Цена по парче

178,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,47 €

Назад кон врвот