Споредете до 4 продукти:

Hankook Optimo K415 215/55 R17 94V

Hankook Optimo K415
Hankook Optimo K415
Hankook Optimo K415
Hankook Optimo K415
Hankook

Hankook Optimo K415215/55 R17 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563302317
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  101,80 €

Цена по парче

101,80 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот