Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 205/60 R16 92V

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425205/60 R16 92V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563320342
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
B
71 dB

Највисока цена:  113 €

Цена по парче

113 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,93 €

Назад кон врвот