Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 195/65 R15 95H

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425195/65 R15 95H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
H
EAN:
8808563358079
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
A
A
71 dB

Највисока цена:  73,9 €

Цена по парче

73,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,58 €

Назад кон врвот