Споредете до 4 продукти:

Hankook Kinergy Eco K425 195/65 R15 91T

Hankook Kinergy Eco K425
Hankook Kinergy Eco K425
Hankook

Hankook Kinergy Eco K425195/65 R15 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563397757
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
69 dB

Највисока цена:  92,2 €

Цена по парче

92,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот